MUZEA.NET

Internetowy rejestr Polskich muzeów.

Muzeum Chirurgii i Sali Operacyjnej w Ustroniu

Muzealna ekspozycja prezentuje historyczną drogę chirurgii w ciągu ostatnich 200 lat. Zmieniające się technologie i metody leczenia chirurgicznego są prezentowane przez 485 eksponatów oraz dwie sale operacyjne. Z DNIEM 20-07-2015 NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Lokalizacja

Województwo Śląskie
Miejscowość Ustroń
Adres Szpitalna 11
43-450 Ustroń

gmina: Ustroń
powiat: cieszyński
Telefon +48 33 854 26 40
Adres #2 Szpitalna 11, 43-450 Ustroń, Polska
województwo: Śląskie
Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o.
Organizator Śląski Szpital Reumatologiczno- Rehabilitacyjny w Ustroniu
Status Utworzone przez osoby prawne

Linki

Strona internetowa: www.reumatologiczny.pl

Thumb

Opinie

profile photo

Agata

Mam wrazenie jakobym byla w sanatorium, a nie w szpitalu. Pokoje bardzo fajne z lazienka i wc w srodku (pokoj 222); szereg wykonanych badan, darmowe zabiegi rehabilitacyjne, smaczne jedzenie, na dole sklepiki oraz bufet, gdzie mozna kupic rozne rzeczy; fajne jest takze to, ze juz przy przyjeciu mowia, kiedy bedzie wyjscie- wypis.
2 miesiące temu

profile photo

Ewa

Po kolejnym pobycie utwierdzam się w przekonaniu, że to bardzo profesjonalny szpital. Opieka medyczna wspaniała, oddz. II b, pokój 464. Wnikliwe diagnozowanie, pełna informacja i bezpośredni, oparty na szacunku, kontakt z pacjentem. Zlecone zabiegi wykonywane przez miłych, pelnych empatii i doswiadczenia ludzi. Warunki bardzo dobre, pomimo mrozów cieplutko w całym budynku. Wyżywienie bardzo dobre, dużo, smacznie i z uwzględnieniem diet. Dziękuję.
4 miesiące temu

profile photo

Grażyna

Wspaniały szpital ,cudowny personel,bardzo dobrzy lekarze. Rehabilitacja na najwyższym poziomie. Polecam ten szpital z całego serca.
8 miesięcy temu

profile photo

paulina

Serdeczne podziękowania za opiekę, dobre słowo, grzeczność, dobre serce, dla pielęgniarek i ordynatora Kardiologii w Ustroniu. Pacjentka Muzyczak Jadwiga
rok temu

profile photo

Gordon

byłem bardzo dobry szpital,jedzenie dobre.wybieram się niedługo.pozdrawiam cały personel.
rok temu

ZdjęciaMapa

Widok z ulicy

powered

Muzea w pobliżu